اخبار فرمانداري
1397/11/14
 • زنگ انقلاب در مدارس کبودراهنگ نواخته شد

  زنگ انقلاب در مدارس شهرستان کبودراهنگ و نمادين در هنرستان شهيد سادلجي کبودراهنگ با حضور دکتر حجت اله مهدوي فرمانداروحاج آقا باقري امام جمعه و مسئولين ادارات نواخته شد.
 • در دومين روز دهه مبارک فجر در ساعت ? و ?? دقيقه (زمان ورود تاريخي معمار کبير انقلاب اسلامي به ميهن اسلامي) زنگ انقلاب با حضور دکتر حجت اله مهدوي فرماندارشهرستان و حاج آقا باقري امام جمعه و ساير مسئولان در هنرستان شهيد سادلجي اين شهرستان برگزار گرديد.

  دکتر مهدوي در اين مراسم درمصاحبه با خبرنگاران  ضمن تبريک ايام الله دهه مبارک فجر و سالروز پيروزي انقلاب اسلامي، به شعار امسال دهه مبارک فجر ((افتخار به گذشته و اميد به آينده)) اشاره کرد و بياناتي در اين خصوص ارائه نمود.

  حجت‌الله مهدوي با بيان اينکه انقلاب اسلامي توسط مردمي که سال‌ها زير يوغ استبداد بودند به پيروزي رسيد اظهار کرد: مردم در اين 40 سال از خودگذشتگي و ايثار کردند و اين انقلاب را به 40 سالگي رساندند.

  وي با بيان اينکه مردم ايران در دنيا نمونه ندارند افزود: ايران اسلامي از تمدني ديرين برخوردار است و مردم آن انقلابي کردند تا ارزش‌هاي ديني احيا و استقلال اين کشور ايجاد شود.

  وي با بيان اينکه انقلاب اسلامي در 40 سالگي در حال آغاز شدن است گفت:همه مسؤولان دلسوزان انقلاب هستند اما ميزان انقلابي‌گري شدت و حدت دارد.

  امسال دهه فجر نزديک به اوج حساسيت است خاطرنشان کرد: دشمن براي تضعيف باورهاي ديني مردم، نااميد کردن مردم از مديريت کشور و شکست دادن انقلاب به ميدان آمده است.