پربیننده ترین اخبار
 
 
 
فرمانداري کبودرآهنگ

مطالب گروهی
 

 

 
 
 
عضویت
 
 
 
تاریخ و ساعت
 
6 تیر 1398 
 
 
همه گویند به امید ظهورش صلوات کاش این جمعه بگویند به تبریک حضورش صلوات اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا اللّهم عجّل لولیک الفرج

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  در دهه فجر امسال 5 پروژه بااعتبار 5 ميليارد و 940 ميليون تومان کلنگ زني ميشود و 152پروژه بااعتبار 143 ميليارد تومان افتتاح ميشود
 • فرماندار کبودراهنگ افزود: در دهه فجر امسال 5 پروژه بااعتبار 5 ميليارد و 940 ميليون تومان کلنگ زني ميشود و 152پروژه بااعتبار 143 ميليارد تومان افتتاح ميشود که در اين خصوص 800نفر اشتغالزايي موقت و 36 نفر اشتغالزايي ايجاد م يشود.
 • دکتر حجت اله مهدوي فرماندار شهرستان کبودراهنگ در جلسه شوراي اداري شهرستان کبودراهنگ که باحضور امام جمعه و نماينده مردم شهرستان هاي کبودراهنگ و بهار در مجلس شوراي اسلامي  و پيري رئيس دبيرخانه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان و دبير کميته برنامه ريزي شهرستان کبودراهنگ اظهار داشت: در حوزه سياسي، اجتماعي و امنيتي اين شهرستان ام نترين شهرستان استان است و همه ما بايد ايجاد امنيت پايدار تلاش کنيم چراکه اگر در کشور، استان و شهرستان امنيت به وجود آيد نشا ن دهنده اين است که از افرا ط وتفريط و حواشي پرهيز کرديم. بنابراين امنيت ما منوط به اقتدار ملي ماست و اقتدار ملي، منوط به اقتصاد مقاومتي است.

  دکتر حجت ا... مهدوي ادامه داد: ما از نماينده محترم مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شوراي اسلامي در کميسيون تلفيق انتظار بيشتري داريم و با توجه به آ نکه شهرستان، آسيب پذير است و بحث فرو چاله ما به معضل اساسي درشهرستان تبديل شده و چند ماه گذشته شاهد پانزدهمين فرو چاله بوديم بنابراين روستاهايي که در مسير اين فرو چال هها قرار دارند با خطرات جدي مواجه هستند که بايد در مديريت بحران توجه جدي به آن شود.

  وي خاطرنشان کرد: 64 مدرسه در اين شهرستان نياز به توجه ويژه در بحث فرسودگي دارند که 18 مدرسه در گلت په و 46 مدرسه در بخش مرکزي و شيرين سو ميباشد، 23 مدرسه سرويس بهداشتي مختلط دارد، 21 مدرسه در گل تپه و 35 مدرسه در شيرين سو و مرکزي آبخوري ندارد و 11 مدرسه نيز سيستم گرمايشي مشک لدارند و اين مسئله نيز نيازمند توجه جدي مسئولان استاني است.

  وي همچنين بيان داشت: امسال در بخش مرکزي 57 پروژه به مبلغ4 ميليارد و 57 ميليون تومان بخش شيرين سو 18 پروژه با مبلغ 103ميليارد و 960 ميليون تومان، بخش گل تپه 97 پروژه به مبلغ 9 ميليارد923 ميليون تومان داشتيم و در 7 ماه گذشته 242 جلسه اين شهرستان بوده که 40 مورد جلسه استاني و 202 مورد جلسه شهرستاني که بنده در آن حضور داشتم.

  حاج آقا باقري امام جمعه کبودراهنگ

   

  امام جمعه کبودراهنگ نيز در اين نشست به مديران شهرستان تأکيد کرد:که با خوش اخلاقي و رفتار حسنه با ارباب رجوع برخورد کنند تا مردم به راحتي بتوانند مسائل و مشکلاتشان را با آنهادر ميان بگذارند

  همچنين مسئولان ادارات بايد تمام تلاش خود را در جهت رفع مشکلات مردم داشته باشند. چراکه مردم اين روزها فشار اقتصادي زيادي را متحمل هستند و با اين مشکل جدي دست و پنجه نرم م يکنند.

  حجت الاسلام نقي باقري از حضور مسئولان در حماسه 9 دي تقدير کرد و افزود: مديران اين شهرستان در اين زمينه سنگ تمام گذاشتند و يکبار ديگر اتحاد، همدلي، همبستگي را به تمام جهانيان ثابت کردند.

  دکتر پورمختار نماينده مردوم شهرستان هاي کبودراهنگ و بهار در مجلس شوراي اسلامي

  نماينده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين نشست گفت: سال 97 با مجموع هاي از چال شها و تن شهاي مختلف در حوزه سياست خارجي و بين المللي و تحري مها بود و اثرات مختلف رواني، علمي در مسئله اقتصادي توليد واردات، صادرات و افزايش شديد قيم تها مواجه بوديم که خوشبختانه با تحمل مردم و شناخت خوب مردم از فضاي بي نالمللي و توطئ ههاي دشمنان مديريت شد.

  محمدعلي پور مختار افزود: رمز ماندگاري اين مقام و انقلاب همبستگي و هماهنگي و وحدت و همدلي و حضور مردم در صحنه و خون پاک شهيدان است که همچنان حاضر و ناظرند در هر صورت نيازمند تدبير و تدبر و بررسي عميق موضوعات و مسائل که پي شرو است م يباشيم تا بتوانيم با يک مديريت قوي و شايسته از اين بحران بعور کنيم و نگذاريم

  که توطئه هاي دشمنان بر ما غلبه کنند.

  وي تأکيد کرد: همه مسئولان شهرستان بايد در حوزه اشتغا لزايي و رفع موانع کسب و کار تلاش کنند و مجلس نيز در اين زمينه اقداماتي را در دست انجام دارد که اميد داريم که بعد از تصويب قوانين شاهد ارائه تسهيلات بيشتر به توليدکنندگان باشيم.

  پور مختار ادامه داد: با توجه به اينکه براي سال آينده مواجه با بعضي از ابهامات هستيم دو رقم متفاوت 407 هزار ميليارد تومان و 43 7 هزار ميليارد با اختلاف 30 هزارميلياردي براي بودجه سال 98 پي شبين يشده است که اين مشکل اختلاف بودجه با تحقق صادرات نفت مرتفع ميشود.

  وي همچنين خاطرنشان کرد: با توجه به اينکه منابع محدود است بنابراين بايد اولويت ما را در نظر بگيريم بنابراين از مهمترين برنامه هاي بودجه سال آينده اين است که به امر اشتغال توجه بيشتري شود و اعطاي تسهيلات براي حمايت از کارآفرينان از اولوي تها است که با افزايش 20 درصدي تسهيلات م يباشد.

  وي بيان کرد: با توجه به اينکه در مسير خلع ت آبادکبودراهنگ چند روستا وجود دارد امکان چهار بانده کردن آن در حال حاضر به دليل مشکلات فني وجود ندارد ولي 25 ميليارد تومان براي رفع تبدي لشدن به ي کراه اصلي پيشبيني شده که 10 ميليارد تومان آن امسال تأمين ميشود و 15 ميليارد تومان آن سال آينده اختصاص ميي‌ابد که اميدواريم مسئولان شهرستان با جذب اين اعتبار بتوانند تا حد زيادي اين مشکل را مرتفع کنند.

  رئيس دبيرخانه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان و دبير کميته برنامه ريزي شهرستان کبودراهنگ 

  اعتبارات پروژ ههاي عمراني خدماتي شهرستان کبودراهنگ امسال 39 ميليارد و760 ميليون تومان است که تاکنون 18 ميليارد و 600 ميليون تومان تخصيص يافته است.

  رئيس دبيرخانه شوراي برنام هريزي و توسعه استان و دبير کميته برنام هريزي شهرستان کبودراهنگ با بيان اين مطلب در نشست شوراي اداري شهرستان کبودراهنگ اظهار داشت: از اين مبلغ 5 ميليارد تومان به صورت نقدي و 10 ميليارد و 500 ميليون تومان به صورت اسناد يک ساله بوده است و 3 ميليارد و 200 ميليون تومان به صورت اسناد دو ساله ميباشد که 47 درصد تخصيص اعتبار را شامل م يشود.

  جواد پيري رئيس دبيرخانه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان و دبير کميته برنامه ريزي شهرستان کبودراهنگ افزود: به تفکيک منابع از سرماي ههاي استاني 62 درصد، از اعتبارات 27 درصد، ارزش افزوده 65 درصد، از 3 درصد نفت و گاز85 درصد و از اعتبارات متوازن از امکانات کشوري 11 درصد، اعتبارات ارتقاء شاخ صهاي توسعه يافته 48 درصد به شهرستان کبودراهنگ ابلاغ شده است.

   

   

   

  عکس های مرتبط
      
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 223
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.