پربیننده ترین اخبار
 
 
 
فرمانداري کبودرآهنگ

مطالب گروهی
 

 

 
 
 
عضویت
 
 
 
تاریخ و ساعت
 
24 مهر 1397 
 
 
همه گویند به امید ظهورش صلوات کاش این جمعه بگویند به تبریک حضورش صلوات اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا اللّهم عجّل لولیک الفرج

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 
   جلسه ثبت وقايع حياتي شهرستان کبود راهنگ به رياست فرماندار شهرستان کبود راهنگ در محل فرمانداري برگزار گرديد.

مهدوي فرماندار کبود راهنگ گفت :جمعيت کل شهرستان کبود راهنگ 729/125 نفر مي¬باشد و با توجه به آمار ارائه شده توسط رييس ثبت احوال از وقايع چهارگانه و افزايش مهاجرت در سطح شهرستان کليه موارد طي جلساتي توسط بخشداران با پيگيري ثبت احوال نواقص و پيشنهادات ارائه شود.
   در سال 96، دو ميليون و سيصد زائر از استان همدان به صورت رفت و برگشت عبور کردند

معاون سياسي و اجتماعي فرماندار کبودراهنگ:گفت در سال 96، دو ميليون و سيصد زائر از استان همدان به صورت رفت و برگشت عبور کردند روزانه 000/100 غذا پخت شده و تحويل به زائرين عزيز شده در سطح استان
   روستاي اکنلو روستاي هدف گردشگري انتخاب شده است

جشنواره انگور در روستاي اکنلو برگزارشد
   جلسه کارگروه امور اقتصادي و توليدي شهرستان کبود راهنگ به رياست فرماندار شهرستان کبود راهنگ در محل فرمانداري برگزار گرديد.

دکتر حجت اله مهدوي فرماندار کبودراهنگ در جلسه کارگروه امور اقتصادي و توليدي شهرستان کبود راهنگ که با حضور جناب آقاي باقري مديرکل محترم هواشناسي استان همدان برگزار شدگفت :واقعيت امر اينست که جلساتي که گذاشته مي¬شود يک سري از مشکلات مطرح مي¬شود بعد بحث¬هاي کارشناسي مي¬شود. آمار و ارقام ارائه مي¬شود و نهايتاً کمر همت را ببنديم و دنبال کاهش مشکلات يا يک مرحله جديدي از کار برويم، اين هدف جلسه است.
    انتصاب  معاون زن فرماندار درکبودراهنگ

مهندس نيکبخت  استاندار همدان در حکمي فاطمه حبيبي را به سمت معاون برنامه ريزي وعمراني  فرمانداري شهرستان کبودراهنگ منصوب کرد
   دکترمهدوي ،فرماندارشهرستان کبودراهنگ : مشارکت کم نظيرمردم کبودراهنگ درجشنواره رضوي قابل ستايش است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل کتابخانه هاي عمومي استان همدان ،حجت اله مهدوي فرماندارشهرستان کبودراهنگ درجلسه مشترک انجمن کتابخانه هاي عمومي شهرستان کبودراهنگ به نقش کتاب و کتابخواني درزيبا جلوه دادن زندگي تاکيد کرد و گفت:با مطالعه کتاب است که مي شود به مقابله با زشتيها پرداخت و با سرعت به سمت زيبائي ها در زندگي حرکت کرد ايشان ضمن اشاره به جايگاه والاي موضوع کتابخواني درجامعه افزودند براي دانستن اهميت موضوع کتابخواني درجامعه ،بايد به فرمايشات و دغدغه هاي مقام معظم رهبري دراين خصوص توجه کرد و اينکه رهبرمعظم انقلاب دغدغه دارند که کتاب و کتابخواني وارد زندگي مردم شود.
   صبح امروز در ميان نجواهاي يا حسين گويان و بيقراري بيرق ها و پرچم هاي سياه و در خنکاي پاييز هزار رنگ؛ زنگ مهر و مقاومت در گوش سنگربانان دانش در کبودراهنگ طنين انداز شد.

همزمان با سراسر کشور، زنگ بازگشايي مدارس و آغاز سال تحصيلي 98 – 97 صبح امروز با حضور دکتر حجت اله مهدوي فرماندار شهرستان کبودراهنگ و حاج آقا باقري امام جمعه در مدرسه دخترانه نمونه دولتي ريحانه النبي در شهر کبودراهنگ نواخته شد.
   جلسه کميته برنامه ريزي شهرستان به رياست دکتر مهدوي فرماندار شهرستان کبودراهنگ باحضور مهندس ظفري مدير کل بنياد مسکن استان همدان در محل فرمانداري تشکيل گرديد.

دکتر حجت اله مهدوي فرماندار کبودراهنگ گفت: دستگاه هاي اجرايي نسبت به پيگيري اعتبارات 3 درصد نفت و گاز ابلاغي از دستگاه هاي استاني اقدام لازم را بعمل آورند.
   جلسه ستاد پشتيباني رزمايش گردان هاي بيت المقدس شهرستان کبودراهنگ

دکتر حجت اله مهدوي فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت:همه ما موظف هستيم که با تمام توان و امکانات وعده در اختيار اين رزمايش و رزمايش هاي مشابه باشيم چرا که هدف اين رزمايش اعتلاء اسلام و ولايت و خود رضايتمندي مردم است
   27 پروژه در چهارمين روز ازهفته دولت دربخش گل تپه به بهره برداري رسيد

فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت: 27 پروژه با اعتباري افزون بر 2 ميليارد و 800 ميليون تومان در چهارمين روز ازهفته دولت در بخش گل تپه به بهره برداري يا کلنگ زني رسيد.
   درسومين روز از هفته دولت بهره برداري از 20پروژه عمراني با اعتباري بالغ بر 4ميلياردو 126ميليون تومان با حضوردکتر حجت اله مهدوي فرماندار کبودراهنگ و مسئولين ادارات در بخش شيرين سو

همزمان با سومين روز از هفته دولت 20 پروژه عمراني و آموزشي و خدماتي با اعتباري بالغ بر 4ميلياردو 126 ميليون تومان در بخش شيرين سو با حضور فرماندار و مسئولين به بهربرداري رسيد.
   به مناسبت  دومين روز از هفته دولت/امام جمعه وفرماندار کبودراهنگ با خانواده هاي معظم شهداء ديدار و گفتگو کردند

دکتر حجت اله مهدوي فرماندار و حاج آقا باقري امام جمعه کبودراهنگ به همرا رئيس بنياد شهيد به مناسبت هفته دولت بعد از ظهر روز شنبه با خانواده هاي معظم سه شهيدان ساعدي ودو شهيدان ضيايي فزون ديدار و گفتگو داشت
   پيشرفت کشور در گرو حمايت مردم از نظام است

حجت الاسلام نقي باقري خطيب جمعه شهرستان کبودراهنگ در خطبه هاي نماز عبادي سياسي جمعه اين هفته ضمن تبريک اعياد و قربان و غدير اظهار داشت: دين بدون ولايت ملعبه اي بيش نيست و از هزار چهارصد سال پيش مخالفان مقام ولايت شکست خوردگان زمانه اند و نسل آن ها نيز امروز شکست خواهند خورد.
   امسال در هفته دولت 119پروژه با اعتباري بالغ بر 23ميليارد تومان در سطح شهرستان کبودراهنگ به بهره برادري خواهد رسيد.

امسال در هفته دولت 119پروژه با اعتباري بالغ بر 23ميليارد تومان در سطح شهرستان کبودراهنگ به بهره برادري خواهد رسيد.
   مزار شهداي کبودراهنگ گلباران شد

دکتر حجت اله مهدوي فرماندارکبودراهنگ به همراه معاون، امام جمعه ومديران دستگاه‌هاي ااجرايي به مناسبت فرارسيدن هفته دولت با حضور در گلزار شهداي کبودراهنگ، مزار شهداي اين شهر را گلباران و با شهيدان تجديد ميثاق کردند.
 

 
    
 

سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.